10 lat doświadczenia! 5000 zadowolonych klientów! Gwarancja jakości! Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, specjalistyczne. Atrakcyjna cena! Szybko i pewnie!

tel. 22 350 69 20
biuro@langfast.pl

Wycena tłumaczenia w 15 minut!

Jestem zainteresowany tłumaczeniem tekstu, proszę o przedstawienie oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.

1.Czy można zlecić Waszej firmie tłumaczenie przysięgłe?

Nie ma najmniejszego problemu. Wśród naszych współpracowników są również tłumacze przysięgli, którzy chętnie zajmą się takimi zleceniami. Najlepiej w tej kwestii skontaktować się bezpośrednio z nami, ponieważ będziemy mogli udzielić konkretnej informacji, jeżeli będziemy wiedzieli, o jaki konkretny język chodzi

2.Ile stron mogą Państwo przetłumaczyć w przeciągu jednego dnia?

Na co dzień tłumaczymy nawet do 15 stron tekstu. Wszystko oczywiście uzależnione jest od typu zleceń, stopnia ich trudności itp. W przypadku dużych zleceń, aby przyspieszyć czas ich realizacji, zlecamy je kilku tłumaczom na raz.

3.W jaki sposób można Państwu przesłać wynagrodzenie za zlecenie tłumaczenia?

Preferujemy faktury proforma, na podstawie których wykonuje się przelew na nasze konto bankowe. W niektórych sytuacjach, możemy również wystawić fakturę Vat.

4.W jaki sposób mogę przekazać Państwu tekst, na którym tłumaczeniu mi zależy?

Są dokładnie dwie możliwości. Dokumenty można przesłać do nas drogą elektroniczną, na naszą skrzynkę e-mail lub dostarczyć do nas osobiście, pod wskazany adres naszej siedziby.

5.Jaką drogą mogę otrzymać gotowe tłumaczenie?

Jeżeli chodzi o tłumaczenia zwykłe najczęściej wysyłamy je drogą mailową.  Tłumaczenia przysięgłe można odebrać w naszym biurze lub zlecić nam wysłanie ich, jako listu poleconego. Na życzenie klienta przesyłamy również skany gotowego tłumaczenia, którego oryginał wysyłamy za pomocą poczty polskiej.

6.Weryfikacja oraz korekta tłumaczenia jest bardzo ważna, komu zleca te zadania Państwa firma?

W naszej firmie korektą oraz weryfikacją zajmuje się native speaker. Dodatkowo w przypadku tłumaczeń specjalistycznych wybieramy do tego zadania osobę o odpowiednich kwalifikacjach, wiedzy oraz specjalności. 

Wycena tłumaczenia w 15 minut!

Jestem zainteresowany tłumaczeniem tekstu, proszę o przedstawienie oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.